Stažení faktury

Google Ads

Ve většině zemí služba Ads nezasílá písemné faktury ani potvrzení o platbách.
Tyto dokumenty však můžete získat na svém účtu. Postup zobrazíte kliknutím na níže uvedené odkazy. FA je ke stažení vždy 5. pracovní den následujícího měsíce. Například faktura za září bude připravena po 5. říjnu. Faktury se negenerují o víkendech a svátcích, proto v těchto obdobích počítejte se zpožděním. Mezitím si však vždy můžete vytisknout potvrzení o všech platbách.

Přihlaste se k účtu Ads.

Přihlásit se můžete na odkazu.

Pokračujte 

Kliknutím na ikonu klíče s popiskem nástroje a nastavení. 

 

vyberte možnosti Fakturace, Přehled fakturace. 

Klikněte na Transakce - zobrazit transakce a dokumenty

Nastavte si dané časové období - měsíc 

zde si můžete stáhnout jak fakturu, tak jen výpis. Většinou potřebujete Fakturu do účetnictví.
 

Klikněte na modré číslo faktury. Faktura se stáhne do pdf.

  • Odkaz na fakturu za aktuální měsíc se neobjeví před koncem tohoto měsíce. Místo odkazu se v takovém případě zobrazí zpráva „Faktura není připravena“.
  • Faktura za daný měsíc bude k dispozici počínaje 5. pracovním dnem následujícího měsíce. Například faktura za září bude připravena do 5. října. Faktury se negenerují o víkendech a svátcích, proto v těchto obdobích počítejte se zpožděním. Mezitím si však vždy můžete vytisknout potvrzení o všech platbách.
  • Faktury se generují za platby provedené v daném měsíci, ne za cenu za kliknutí. Pokud v určitém měsíci ve vašem účtu žádná platba neproběhla, nevygeneruje se za daný měsíc žádná faktura, případně se vygeneruje prázdná faktura.

Nastavení prohlížeče nesmí blokovat vyskakovací okna. Faktura by se pak nemohla otevřít.

Více informací na telefoním čísle 498 100 222.