SEO modul

Každý web dodáváme společně se SEO modulem, který Vám jednoduchou cestou umožní základní SEO optimalizaci vašich stránek bez nutnosti spolupracovat s agenturou. Získáte tak zejména kvalitní popis Vašich stránek ve vyhledávačích (např. Seznam.cz a Google.cz) a také lepší pozici v organickém vyhledávání ve zmíněných vyhledávačích.

Vstup do SEO modulu

SEO modul je součástí modulu stránky. Vstoupíte do něj přímo z editoru stránky kliknutím na zelený řádek s nadpisem SEO modul.

Následně vyplníte tři volné řádky vhodným textem, který se vztahuje ke stránce, u které SEO modul vyplňujete.

1. Title (Název stránky)

Zde vyplňte text o maximální délce 70 znaků, který nejlépe vystihuje obsah stránky. Tento text se následně zobrazí ve vyhledávači jako nadpis ve výpisu stránek (viz obrázek na další straně).

2. Description (Popis stránky)

Popis stránky může obsahovat text o délce až 250 znaků. Jakýkoliv delší text se ve vyhledávání zobrazí vytečkovaně. Popis by měl obsahovat relevantní informace k obsahu stránek a také klíčová slova, pomocí kterých stránku uživatelé vyhledávají.

3. Keywords (Klíčová slova)

Do pole „klíčová slova“ vyplňte maximálně 5 relevantních frází, podle kterých budou Vaše stránky vyhledávány. Jednotlivé fráze oddělujte čárkami. Ačkoliv doporučujeme klíčová slova vyplňovat, pro webové vyhledávače nejsou zdaleka tak důležitá jako název a popis stránky.

SEO modul je vhodné vyplnit pro každou stránku zvlášť tak, aby vždy obsahoval co nejvýstižnější informace k obsahu dané stránky společně s klíčovými slovy. Nezapomínejte nikdy na fakt, že pro Vašeho zákazníka je důležitější kvalita textu než množství klíčových slov!